• Nasz Patron

• Zbieramy pieniądze na sztandar szkoły

oraz uroczystości związane z nadaniem

Szkole Podstawowej w Ostrowie

im. Św. Michała Archanioła

Szanowni Państwo

Społeczność szkolna  podjęła inicjatywę, której celem jest nadanie Szkole Podstawowej w Ostrowie imienia Św. Michała Archanioła. Nadanie szkole imienia, jak również zakup sztandaru, który staje się jednym z ważniejszych symboli każdej placówki oświatowej wyróżnia ją wśród wielu  - jednoczy kolejne pokolenia zobowiązuje do szacunku i godnego reprezentowania szkoły. Towarzyszy podczas najważniejszych uroczystości szkolnych, lokalnych i państwowych, uczy patriotyzmu, szacunku do Ojczyzny i poszanowania tradycji. Niepodważalne jest jego znaczenie dla procesu kształtowania właściwych postaw uczniów.

Przed nami uroczystości związane z nadaniem szkole imienia, a co za tym idzie wydatki związane z uroczystością, która w dzisiejszych czasach wydaje się kosztownym wydatkiem.

Jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia zamierzonego celu, dlatego zachęcamy tych, którzy jeszcze nie włączyli się w tę ważną dla społeczności szkolnej inicjatywę i prosimy o wsparcie.

Wierzymy, że nie pozostaniecie Państwo obojętni na naszą prośbę. Pamiętajcie, że darując pieniądze na organizacje uroczystości w tym na zakup sztandaru, zostawicie po sobie ślad dla przyszłych pokoleń.

Wpłat można dokonywać w sekretariacie szkoły lub na konto:

SP Ostrów-Plan Szkoły

Bank PKO BP

Nr rachunku: 1710 2042 87 0000 2502 0165 7295

Tytułem: Darowizna „Na Sztandar”

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej prace prezentacje multimedialne naszych uczniów (autorzy prezentacji są podpisani na ostatnich slajdach). Dotyczą one oczywiście naszego przyszłego patrona, który już ku nam dostojnie szybuje :-)

Moj_niewidzialny_przyjaciel-_Sw_.Michal_Archaniol.pptx

Moj_Niewidzialny_przyjaciel_Michal_Archaniol.pptx