• Zapraszamy do nas

• Szanowni Rodzice

.......informujemy, że w dniu 18 marca 2024 r. zakończył się I etap naboru do oddziału przedszkolnego oraz klasy I naszej szkoły. Po analizie wniosków, Komisja rekrutacyjna informuje, że wszystkie wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone, zaś  lista wstępnie zakwalifikowanych dzieci do oddziału przedszkolnego oraz uczniów do klasy 1 w roku szkolnym 2024/2025 dostępna jest  na tablicy ogłoszeń  w szkole.

Rodzice zakwalifikowanych dzieci są zobligowani do złożenia Potwierdzenie Woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I w terminie do 29.03.2024r.

Odpowiednie druki są dostępne on-line, u wychowawców oraz w sekretariacie szkoły.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych nastąpi w przypadku poszczególnych oddziałów przedszkolnych oraz klasy 1 w dniu 4 kwietnia 2024 r.

Potwierdzenie_woli_zapisu_dziecka_klasa_I_2024-2025.pdf

Potwierdzenie_woli_zapisu_dziecka_OP_2024-2025.pdf

Rusza rekrutacja na rok szkolny 2023 - 2024

Dokumenty do pobrania -

karta_przedszkola_2024-2025.pdf

Szanowni Rodzice, informujemy, że po analizie wniosków, Komisja rekrutacyjna ogłasza listę wstępnie zakwalifikowanych dzieci do Oddziału Przedszkolnego oraz uczniów do Klasy I w roku szkolnym 2023/2024.

Lista wstępnie zakwalifikowanych kandydatów znajduje się w załacznikach wcześniejszego wpisu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Rodzice zakwalifikowanych dzieci są zobligowani do złożenia odpowiednich dokumentów znajdujących się poniżej (do pobrania).

Potwierdzenie_woli_OP_2023-2024.pdf

Potwierdzenie_woli_kl_1_2023-2024.pdf

Druki dokumentów są również dostępne u wychowawców oraz w sekretariacie szkoły.

Listy kandydatów

przyjętych do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy 1

zostanie podana w dniu 5 kwietnia 2023 r.

I po rekrutacji

......a jej wyniki w protokołach:

Protokol__z_posiedzenia_Komisji_Rekrutacyjnej_2023.2024_SP.pdf

Protokol__z_posiedzenia_Komisji_Rekrutacyjnej_2023.2024_OP.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

....ale ten czas leci .......

Informujemy, że rozpoczęliśmy

REKRUTACJĘ

3,4,5,6 - latków do Oddziału Przedszkolnego
          oraz 7 - latków

do Klasy Pierwszej w Szkole Podstawowej

im. Św. Michała Archanioła w Ostrowie

na rok szkolny 2023/2024
          Karty do odebrania w sekretariacie

oraz w poniższym załączniku
          karta_przedszkola_2023-2024.pdf

Termin składania wypełnionych kart
          od 13.02.2023 do 03.03.2023 r.

---------------------------------------------------------------------------

Minął rok i czekamy na nowe Ptaszęta w naszym gnieździe :-)

Szanowni Rodzice, informujemy, że w dniu 29 marca  2022 r. zakończył się główny etap naboru do oddziału przedszkolnego oraz klasy I naszej szkoły. Po analizie wniosków, Komisja Rekrutacyjna ogłasza listę wstępnie zakwalifikowanych dzieci do oddziału przedszkolnego oraz uczniów do klasy 1 w roku szkolnym 2022/2023 załaczniki poniżej do pobrania

Zgodnie z obowiązującymi przepisami rodzice zakwalifikowanych dzieci są zobligowani do złożenia:

• Potwierdzenia woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego  (od 31.03. do 07.04.2022 r.)
          • Potwierdzenia woli zapisu dziecka do I klasy (od 30.03. do 09.04.2022 r.)

Odpowiednie druki są do pobrania poniżej oraz w sekretariacie szkoły.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych nastąpi:

• w przypadku poszczególnych oddziałów przedszkonych w dniu 8 kwietania 2022 r.
          • w przypadku klasy I, w dniu 12 kwietnia 2022 r.

potwierdzenie_woli.docx

Protokol_z_posiedzenia_Komisji_Rekrutacyjnej_klasa_1_2022.2023.pdf

Protokol_z_posiedzenia_Komisji_Rekrutacyjnej_OP_2022.2023.pdf

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy do zapisu dzieci 3, 4, 5 i 6 letnich do oddziałów przedszkolnych oraz dzieci 7 letnie do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Ostrowie.

Karty zgłoszenia można odebrać w sekretariacie szkoły lub pobrać z strony internetowej naszej szkoły w zakładce aktualności.

Dokumenty należy składać od 14 II do 4 III zaś do klasy I-ej od 7 III do 16 III 2022

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w dniach od 17 do 21 maja 2021 r

w ramach naboru uzupełniającego można składać drogą elektroniczną oraz tradycyjną karty zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej.

Naaaajświeższe informacje o rekrutacji na rok 2021/22

W poniższych linkach wszyyyystko napisano :-)

Lista_dzieci_przyjetych_na_rok_szkolny_2021.2022.pdf

Protokol_z_posiedzenia_Komisji_Rekrutacyjnej_2021.2022.pdf

Szanowni Rodzice

Poniżej w załącznikach (do pobrania) znajdują się listy dzieci zakwalifikowanych i niezakfalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego i Klasy 1 w naszej szkole.

Aby dopełnić formalności, Rodzice powinni złożyć Potwierdzenie woli przyjęcia do Oddziału Przedszkolnego lub do Klasy 1 do dnia 13.04.2021 - odpowiednie dokumenty również są do pobrania poniżej.

Wypełnione dokumenty można dostarczyć do sekretariatu szkoły lub przesłać skan na adres: zespolszkolwostrowie@wp.pl

Lista_rekrutacji_na_rok_szkolny_2021.2022.pdf

Potwierdzenie_woli_zapisu_dziecka_OP.docx

Potwierdzenie_woli_zapisu_dziecka_Kl_1.docx

Terminy_postepowania_rekrutacyjunego.pdf

Informujemy, że rozpoczęliśmy

REKRUTACJĘ

3,4,5,6 - latków do Oddziału Przedszkolnego

oraz 7 - latków do Klasy Pierwszej

w Szkole Podstawowej w Ostrowie

na rok szkolny 2021/2022

Karty do odebrania w sekretariacie oraz do pobrania z linków poniżej

Termin składania wypełnionych kart

od 22.02.2021 do 19.03.2021 r.

Poniżej potrzebne informacje i dokumenty

REGULAMIN_2021_komisja_rekrutacyna.pdf

karta_zapisu2021-22.pdf