•                                                             ZABAWA KARNAWAŁOWA

W czwartek 11 lutego od rana było bardzo gwarno i dało wyczuć się radosne poruszenie wśród dzieci, gdyż na ten dzień zaplanowano klasową zabawę karnawałową. Niemal każdy jej uczestnik wystąpił w oryginalnym przebraniu,  Nie brakowało zwierzątek, postaci z bajek, ulubionych filmowych bohaterów. Był też pyszny poczęstunek zapewniony przez rodziców. Radości było co niemiara...

​​​​​

OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Przy kolędach, padającym śniegu za oknem, zapachu leśnych szyszek i gałązek świerku, dzieci  robiły dekoracje bożonarodzeniowe. Powstały przepiękne gwiazdeczki z masy porcelnowej. Dzieci świetnie się bawiły. Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Dnia 4 grudnia  pojawił się w naszej szkole się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj . Spotkanie to przebiegało  w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami. Cieszymy się, że o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Wszystkie zabawy w tym dniu związane były z naszym ulubieńcem. Dzieci zostały mianowane na "Przyjaciela Pluszowego Misia" i obdarowane misiową czapeczką. To była super zabawa!!!

Dzień Chłopaka

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych         uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola.
           Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.
           W tym dniu dziewczynki wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia   i uściskały .Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich   dzieci.

Dzień Przedszkolaka (18 września)

Dziś był wspaniały dzień dla każdego dziecka – świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Czekało na Nas wiele atrakcji i wspaniałej zabawy! Bawiliśmy się przy największych przebojach dla dzieci, braliśmy udział w konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych.
                                         Życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i cudownych przyjaciół. Niech przygoda towarzyszy każdemu Waszemu dniu, a zabawa dostarcza jak najwięcej rad

13 (września)  obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.
          Celem było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania.
          Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.
          Tego dnia nasze ubrania(dzieci oraz pracowników przedszkola) wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach dzieci poznały genezę tego święta. Uważnie wysłuchały opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności – talent.
          Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu:
          Przedszkolaki wykonały prace plastyczne z kropką w roli głównej
          Tego dnia było kolorowo i radośnie.

• Nagłówek